Про компанію

Компанія Еверест-МС почала свою діяльність у 1998 році у місті  Київ.

Наразі компанія виробляє продукцію широкого асортименту з використанням оригінальних рецептур і технологій виробництва, які відповідають найвищчим світовим стандартам якості та безпеки.

 

У власності компанії знаходяться  2500 м2 виробничої площі та 15000 м2 земельної ділянки для подальшої забудови і розширення виробництва. У тому числі два виробничо-складських комплекси у Київський області, а також офіс і склад у м. Київ.

Обладнання компанії складається з 9 автоматичних ліній, 15 напівавтоматичних ліній а також допоміжне устаткування для випікання вафельних стаканчиків і листів. У найближчи два роки компанія планує розширити виробництво та додати до свого асортименту сахарні ріжки різних розмірів.

Компанія постійно співпрацює з европейскими партнерами, для покращення якості своєї продукції, тестує нові складові та матеріали.

Головний ринок збуту компанії це Україна. Її продукція також постачається до інших стран СНД та Евросоюзу.

Лідер галузі

Завдяки нашому досвіду та постійного прагнення досконалості, компанія неодноразово отримувала позитивні відгуки та подяки з боку експертів галузі. Щорічно компанія потрапляє до бізнес-рейтингів України за такими показниками як: обсяг реалізованої продукції, продуктивність праці, обсяг податкових, соціальних та пенсійних відрахувань.
У 2008 та 2011 роках компанія була нагороджена медалями «Лідер галузі» за значний внесок у розвиток економіки України у цілому, дотримання високих стандартів соціального захисту працівників, впровадження передових технологій і створення іміджу України як правової та економічно розвиненої країни.